Naszą główną wartością są ludzie

Stawiamy na młodych, ambitnych, kreatywnych i poszukujących wyzwań.

Zarząd

Dawid Wrzesiński

Dawid Wrzesiński

Prezes zarządu

Student historii oraz prawa na Uniwersytecie Wrocławskim. Posiada wieloletnie doświadczenie w organizacjach pozarządowych. Na co dzień zajmuje się uprawą roli, która jest jego pasją. Miłośnik historii.

Michał Drogosz

Michał Drogosz

Wiceprezes ds. finansowych

W Stowarzyszeniu odpowiada za kontakt z interesariuszami, rekrutację oraz koordynację projektów. Absolwent studiów pierwszego stopnia na kierunku Zarządzanie oraz studiów magisterskich na kierunku Ekonomia, specjalność Rachunkowość i doradztwo finansowe. Aktualnie uczestnik studiów podyplomowych w zakresie Master of Business Administration. Z organizacjami pozarządowymi jest związany od najmłodszych lat. Pasjonat ekonomii, samorządu, gospodarki finansowej, rozwoju osobistego, strategii i historii.

Aleksandra Noga

Aleksandra Noga

Sekretarz

Studentka drugiego stopnia dyplomacji europejskiej i Zarządzania Projektami Społecznymi na Uniwersytecie Wrocławskim. Od kilkunastu lat wspiera grupy nieformalne, a od kilku lat także organizacje pozarządowe w działalności na rzecz społeczeństwa. Współpraca z dziećmi i młodzieżą daje jej najwięcej satysfakcji. Miłośniczka kawy, historii, literatury i muzyki XX wieku.

Yulia Pysko

Yulia Pysko

Specjalista ds. marketingu i PR

Uzyskała tytuł Magistra Politologii na Uniwersytecie Wrocławskim. W wolnej chwili ogląda sci-fi, ćwiczy jogę i uwielbia pić pyszne cappuccino.